DA LI STE VI KOMPULZIVNI OVERITER?

Ako nekotrolisano jedete, opsesivno držite dijete, ili imate bilo koji poremećaj ishrane...

Moderator: admin

Nexika
Pridružio se: 23 Sep 2016, 20:05

Re: DA LI STE VI KOMPULZIVNI OVERITER?

Post od Nexika » 25 Sep 2016, 09:24

Zdravo! I ja sam kompulzivni overiter! Nova sam na forumu, citam, i nadam se da ce mi bilo sta od ovoga konacno uci u glavu i promeniti nesto, jer sve ovo predugo traje, a nista sto sam probala ne daje rezultate. Budem bolje, iskontrolisem se, ali na prvi okidac zaronim glavu u frizider i pekaru. Molim vas za savete kako se borite sa ovim....i informacije o sastancima, ako jos uvek postoje... hvalaa :)

Luna
Pridružio se: 03 Nov 2016, 23:34

Re: DA LI STE VI KOMPULZIVNI OVERITER?

Post od Luna » 03 Nov 2016, 23:54

Nexika napisao:Zdravo! I ja sam kompulzivni overiter! Nova sam na forumu, citam, i nadam se da ce mi bilo sta od ovoga konacno uci u glavu i promeniti nesto, jer sve ovo predugo traje, a nista sto sam probala ne daje rezultate. Budem bolje, iskontrolisem se, ali na prvi okidac zaronim glavu u frizider i pekaru. Molim vas za savete kako se borite sa ovim....i informacije o sastancima, ako jos uvek postoje... hvalaa :)
Zdravo, ja sam isto kao i ti nova, upravo sam napravila nalog, ali sve mi se cini da nam niko nece odgovoriti jer je poslednji post bio prilicno davno. Odgovaram tebi ovde samo ako nadjes neki slican forum ili website da mi javis, ako mozes. :) I ja sam u ocajnoj potrazi za pomoci a stidim se da sa bilo kim zaista pricam o tome. Pokusala sam detaljno da objasnim mami, uz clanke na internetu, da shvati koliko je to ozbiljan problem i ona je rekla "jao, pa NE SMES tako..." Obozavam je, divna je, ali isto kao i mnogi ljudi, nije svesna koliko puta smo mi sami sebi rekli "ne smes" i koliko dugo govorimo to sebi... Pozdrav :) nadam se da cemo nesto naci ili da ce nam odgovoriti ovde.

Odgovori

Povratak na “ZAVISNOST OD HRANE”