ANALITYCS - otišao je tiho i ušao u legendu

Ovde možete pisati teme o hobiju, sportu, ishrani ... koje ne moraju biti u vezi sa osnovnom temom ovog foruma

Moderator: admin

Odgovori
Korisnikov avatar
Synthetics
Pridružio se: 05 Maj 2016, 22:17

Re: ANALITYCS - otišao je tiho i ušao u legendu

Post od Synthetics » 05 Maj 2016, 22:23

Gde ste drugari stari?

Maya68
Pridružio se: 28 Jul 2016, 15:07

Post od Maya68 » 28 Jul 2016, 23:42

Zdravo, ja sam Maya, alkoholicar. AA, eeeeejjjj, ziveo! Vec sam bila na ovom forumu, pokusala da budem aktivna prevodeci tekstove, ali zivot kao takav... Jos uvek stojim na raspolaganju, :) Forum je fantastican, za onoga kome treba. Iako mi je AA poznat vec 20 godina, i mozda 500 mitinga iza mene, gde se dnevno u Londonu dnevno odrzava sto i nesto mitinga. Znam, znam, spoiled for choice. Pisacu svoju pricu, ali sam za sada provela osam sati citajuci Nacu, Natasu, Koleta, Vuka, Zvezdanu, Maju (izvinjavam se ako sam nekog izostavila)..., pozelela se srpskog jezika, pa i slonovi prave pilgrimage. :) Boze, koliko ste bili dobri, jaki i iskreni u svom pionirskom radu, verovatno spasili mnoge, ili bar olaksali bol, pa i meni. Cestitam na nesebicnom radu. Kako na mitinzima kazu, otprilike: ne trazi razlike, nego slicnosti. (Don't look for differences, look for similarities.) Vrlo prosto: 'besh trolove. Zelim da budem deo ovog foruma zahvaljujuci svima gore navedenima i jos mnogima, jer iskreno, pola moje familije bi bilo zivo da su AA i NA postojali u to vreme u Srbiji. Ali sam isto zahvalna da je pola mojih prijatelja ovde sada zivo zahvaljujuci AAu i NAu. Jos jednom veliki pozdrav i postovanje svima "gore navedenima" :) One minute at the time, love, Maya

Korisnikov avatar
Synthetics
Pridružio se: 05 Maj 2016, 22:17

Post od Synthetics » 11 Avg 2016, 16:40

Slika

Odgovori

Povratak na “RAZNO”